به چه شکل خویش را از خشم و پنالتی‌ های دستگاه چاپ بنر گوگل نجات دهیم؟

گاهی خشم بعضی خطرناک خیس از چیزی است که فکرش را می کردیم . نشانه ها و عواقب این خشم لزوما آن چیزی نمی‌باشد که همیشه انتظارش را داشته ایم . مثال بارز آن خشم گوگلی است . به هیچ وجه تا به هم اکنون بدین فکر نموده اید زمانی که مغایر قوانین گوگل وبسایت خود را بنا می نهید و سوای توجه به استانداردهای آن محتوا دستگاه چاپ بنر خود را انتشار می دهید گوگل چگونه به این کنش شما عکس العمل نشان می دهد؟ صد رد صد گوگل در قبال این اخلاق ما جواب خوبی داراست . جواب منطقی و گاهی دندان شکن که اهل وب و دستگاه چاپ بنر آن را با تیتر پنالتی‌ های گوگل می‌شناسند .

در چنین مواردی چه گونه بایستی با خشم گوگل رو به رو شد؟ مصالحه را ترجیح می دهید یا فرار؟ میپندارید فرار از پنالتی های گوگل دستگاه چاپ بنر به هیچ عنوان بهره ای هم دارد؟ زمانی که پنالتی های گوگل در پاسخ بی توجهی های شما یک سایت را به شدت با افت رو به رو کرد عمل دوباره فایده ای نیز دارد؟
دستگاه چاپ بنر
از آن جایی که اکثر وقت ها وب سایت ها دستگاه چاپ بنر عمدتا به صورت اجباری با چپنین وضعیتی رو به رو می گردند یادگرفتن دستگاه چاپ بنر امروز ما پکیج جامعی است تا بتوانید از این پس به آسانی خود را از شر خشم و پنالتی های گوگل نجات دهید .
شناخت با پنالتی‌ های گوگل و نحوه برطرف کردن آنها

الگوریتم را هیچوقت نباید با پنالتی‌ های گوگل غلط گرفت . در تعریف‌و‌تمجید الگوریتم هایی مانند پاندا و پنگوئن میخوانیم این بسته ها مجموعه ای از قانون ها و حساب کتاب های از پیش رقم خورده به وسیله گوگل می‌باشند که به صورت قلم ما‌را به فیض مناسب جهت دهی می نمایند . برای مثال بعضا تندرست و اعتبار صفحات اینترنتی و بعضا وب سایت هایی دستگاه چاپ بنر را که با تکنیک کلاه سیاه اقدام به افزایش لینک های دستگاه چاپ بنر خویش می کنند ( الگوریتم پنگوئن ) تحلیل می نمایند . دست آخر هم گوگل به هر کدام از وبسایت هایی که به استاندارد های مشخص و معلوم رسیده باشد پاداش میدهد .

گوگل ارتش بزرگی را استخدام کرده است که از آن ها برای تحلیل و جايگاه دهی وبسایت ها استفاده می نمایند و در این خصوص علاوه بر این که به وبسایت های معین پاداش میدهد تارنما های خاطی را هم با پنالتی های خاصی گزینه جریمه خویش قرار می دهد .

پنالتی‌ های گوگل
پنالتی های دستی در مقابل پنالتی های الگوریتم

در بحث دستگاه چاپ بنر و برای برطرف کردن پنالتی های گوگل اولی قدم شناخت منشاء این پنالتی است . زمانی که به خیال و خاطر در نظر نگرفتن به روزرسانی های الگوریتم های متفاوت در جایگاه اشتباهی که هیچوقت انتظارش را نداشته ایم قرار می گیریم باعث میگردد حس کنیم پنالتی های گوگل دربرگیرنده حال ما شده‌است ; چون نتیجه تماما مشابه است و کاهش بازدید و ترافیک ارگانیک سایت را در پی دارد .

درک تفاوت اینکه وبسایت ما با پنالتی های دستی قضیه خشم گوگل قرار گرفته است یا تنها زیر تاثیر الگوریتم های گوگل قرار گرفته ایم مضاعف کلیدی است . مهمترین تفاوت برای تشخیص منشاء این پنالتی و این که به صورت دستی حاصل شده یا این که به خیال الگوریتم ها بوده است یک چیز است : نیاز به تعامل بی واسطه با گوگل برای برطرف کردن این مشکل!

پنالتی‌ های گوگل

اینترنت سایتی که پنالتی‌ های گوگل را به طور دستی دریافت می کند از سوی گوگل در کنسول گوگل پیغامی اخذ می کند . مدیر تارنما از روش فرمی به اسم reconsideration request در کنسول گوگل مکلف است منشا این خلل را با گوگل میان بگذارد تا از شر پنالتی های گوگل خلاص شود .
مهم‌ترین پنالتی های گوگل
پنالتی کلاکینگ

کلاکینگ فرآیند جذاب و پیچیده ای است . در کلاکینگ برگه ای از وب سایت که به گوگل عرضه میشود با آن چه که کاربر مشاهده می کند متفاوت است . درین مواقع به لحاظ میرسد که منشا مطالب مختلف است و تنها عنوان ها است که باعث این تشابه شده ; در حالی که در اصل فقط یک مقاله بایستی وجود داشته باشد .
رفع پنالتی کلاکینگ

مسیر Google Search Console > Crawl > Fetch as Google باید طی شود تا صفحه ای که زیر تاثیر این پنالتی جای دارد تشخیص داده شود
صفحه های و محتوایی که به گوگل و به کاربر به صورت متعدد نشان داده می‌شوند باید تشخیص داده شوند
ریدایرکت ها بایستی کاملا تشخیص داده شوند و در این طریق نیاز است هدف های نامشخصی که شاید استفاده کننده بدان سوق‌دهی شوند آشنایی

پنالتی‌ های گوگل

پنالتی تصاویر کلاک شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *