تنها ورژن ویژه لامبورگینی گالاردو عالم مجدد به حراجی میرود

ظاهرش همه‌ی ما‌را به یاد دسته گالاردو می‌اندازد ولی نامش “ کانسپت S ” است . این نمایندگی پاناسونیک تهرانی مفهومی در سال ۲۰۰۶ ساخته شد و به نوعی می‌توان آن را گالاردو فارغ از سقف توصیف کرد . ساخت او‌لین نوع لامبورگینی گالاردو به سال ۲۰۰۳ برمی‌گردد ; نمایندگی پاناسونیک تهرانی اسپرتی که در دو کلاس کوپه و رودستر پباده سازی شد و عاقبت در سال ۲۰۱۳ از خط ایجاد کناره گیری کرد .

نمایندگی پاناسونیک تهرانی مفهومی لامبورگینی کانسپت اس درسال ۲۰۰۵ تحت عنوان یک نمونه‌ی در استودیو پباده سازی رونمایی شد . در‌این نمایندگی پاناسونیک تهران بجز حذف شیشه‌ی اساسی در نمای جلو , شاهد پباده سازی اختصاصی کابین هستیم . در صورتی‌که به تصاویر اعتنا کنید , می توانید متوجه فضای تقسیم شده‌ باطن کابین به دو بخش گردید . همین زمینه سبب ساز تفاوت‌هایی در نمای داخلی این نمایندگی پاناسونیک تهران میشود . هم‌چنین بجز کابین منقطع , نمای پشتی این نمایندگی پاناسونیک تهرانی مفهومی مقداری با دسته استاندارد فرق دارد . عامل آن انفصال دریچه هوای ذیل چراغ‌های خطر است .

در نمونه‌های استاندارد . ۳ دریچه هوای پشتی قرار داشت ; ۲ دریچه زیر چراغ‌های خطر و یک دریچه میانی که در‌این کانسپت فقط شاهد ۲ دریچه هوای نسبتا کشیده و منقطع از هم هستیم . اما در جزییات دیگری نیز این دو نمایندگی پاناسونیک تهران از دید پباده سازی کمی فرق دارا‌هستند . با این حال لامبورگینی قصد داشت ۱۰۰ دستگاه از این نمایندگی پاناسونیک تهران را تولید کند . پس از محاسبه متوجه موضوع جالبی شد ; این که هزینه‌ی هر نمایندگی پاناسونیک تهران بیش تر از آن چه می‌شد که تصورش را می‌کرد! پس پس از تشکیل داد اولین دستگاه , کل پروژه را کنسل کرد و این اتومبیل تبدیل به اولی و صرفا نمونه‌ی ساخت شده کانسپت اس جور ۲۰۰۶ شد .

این اتومبیل در سال ۲۰۱۵ به حراجی گذاشته شد . تصور می شد که این نمایندگی پاناسونیک تهران در مقطع نمایندگی پاناسونیک تهرانی ۲٫۴ تا ۳ میلیون دلار در حراجی به فروش میرود که انتظارات برآورده نشد . حالا بعداز دو سال , قرار است ماه آینده دوباره این اتومبیل به حراجی گذارده شود &# نمایندگی پاناسونیک در تهران ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *