سالین نسخه‌ی ویژه‌ای از فورد موستانگ معرفی کرد

کمپانی سالین مبادرت به رو نمایی از مدلی ویژه از فورد موستانگ کرد که دوربین مداربسته AHD نام دارااست و تنها ۳۰ دستگاه از آن به وجود خواهد آمد .

سالین همواره در زمان حیات خود به ساخت دوربین مداربسته ارزانهای حاذق و پر همهمه معروف بوده است . این مجموعه درضمن یک کدام از برترین تیونرهایی است که روی فورد موستانگ کار مینمایند اما چند وقت پیش بود که کار این شرکت به جهت مشکل ها مالی و ورشکستگی ناشی از آن متوقف شده بود . با این حال سالین مجدد در سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را مقدمه کرد و مبادرت به معرفی مدلی جدید از موستانگ و همچنین ایجاد هفت دستگاه از سوپر اسپرت S7 LM کرد . هرچند با وجود معرفی این نوع ها هم این مجموعه همچنان درگیر مشکلات مالی است . با این حال سالین , همچنان در خصوص ساخت دوربین مداربسته ارزانهای قادر عمل می‌کند و هم اکنون مبادرت به معرفی نسخه‌ای زیاد ویژه از فورد موستانگ کرده است که به طور ویژه‌ای اشاره به همکاری سالین و General Tire دارد .

فورد موستانگ Championship Edition

این اتومبیل برای پاسداشت ۳۰ سال همکاری سالین و Green Tire تشکیل‌شده که از سال ۱۹۸۷ آغاز شده است . این دو کمپانی توانستند با همکاری یکدیگر برنده‌ی مسابقات استقامتی SCCA ESCORT شوند . درحال حاضر سالین با همکاری این مجموعه تایرسازی نسخه ای خاص از فورد موستانگ را ایجاد کرده است که به نوعی نمایانگر دوربین مداربسته ارزانیی است که ۳۰ سال پیش در مسابقات برنده شده بود . از این نسخه‌ی خاص تنها به تعداد محدود ۳۰ دستگاه ایجاد خواهد شد و دوربین مداربسته ارزان هر دستگاه از آن نیز ۸۷ هزار دلار است .

این موستانگ , دارای یک رنگ کردن خاص است که شبیه به دوربین مداربسته ارزانهای مسابقه ای خواهد بود . البته خاص بودن این جور فقط به رنگ آمیزی و یا ظاهر آن محدود وجود ندارد زیرا سالین , نظیر همیشه , اقدام به تقویت پیشرانه‌ی اتومبیل نموده است . با نصب یک سوپر شارژر تبارک ۳ . ۲ لیتری از گونه خنک شونده با آب , اقتدار خروجی پیشرانه به عددی لا ۷۳۰ تا ۷۵۰ اسب بخار می‌رسد . این سوپر شارژر ایجاد خود سالین است و توان دوربین مداربسته ارزانی آن را می‌توان برحسب اینکه دوربین مداربسته ارزان میخواهد در خیابان یا در پیست مسابقه استفاده شود , تغییر‌و تحول داد .

سالین موستانگ

این اتومبیل همچنین در نسخه‌ی خیابانی خود دارنده دوربین مداربسته ارزان اگزوز سفارشی و اهرم دنده‌ی مسابقه‌ای است که فاصله‌ی بده بستان دنده‌ی کوتاه‌تری دارد . در نسخه‌های منحصربه‌فرد پیست , علاوه بر موارد روایت شده در ابتدا , صندلی‌های سطر عقب حذف شده‌اند و از کمربند ایمنی چهار نقطه‌ای مصرف شده شده‌است . همچنین در نسخه‌ی مسابقه‌ای , میله‌های تقویت دوربین مداربسته ارزان و رادیاتور بزرگ‌تر , به دوربین مداربسته ارزان خنک کننده‌ی سوپرشارژر , کمک خواهد کرد . سالین اقدام به با صرفه سازی دوربین مداربسته ارزان تعلیق دوربین مداربسته ارزان هم کرده و از فنرهای مارک Racecraft بهره نموده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *